צימרים
צימרים רומנטיים בצפון
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

invito - אירוח קולינרי - חד נס - רמת הגולן והכנרת

לא בפרסום :טלפון 1 יחידות: 6
ג'קוזי: יש
להזמנות: דני צור זוגות בלבד

invito

מצא חן בעינכם הצימר...
נא לא לשכוח להגיד שהגעתם דרך האתר רק צימרים...תודה

דני וגת צור התברכו בשפע גדול של אהבות: האהבה לאנשים, האהבה לגינון ולאמנות, האהבה לאיטליה (לטוסקנה במיוחד), למטבח האיטלקי, לבעלי-חיים והאהבה לחוויית האירוח. את כל האהבות הללו השקיעו השניים באינוויטו (invito - אירוח קולינרי) – אתר הנופש שבא מאהבה.
מרגע הכניסה לאינוויטו נבלעים האורחים במיני-גן-עדן האפוף, כמתבקש מגן עדן, ברחש של מפלים זעירים ומים מפכים. בין השבילים לצמחיה רוחש המקום ציוץ ציפורים וחדוות חיים של כלבי הבית החיים בשלום עם חתולי הבית. את השלום הזה ניתן לייחס אולי לגישה הירוקה של המארחים המאכילים את כל תושבי החצר, כולל ציפורים, דגים וקיפודים, בשיירי מזון המתאימים להם. משיירי מזון אחרים, הם מכינים קומפוסט לדישון אורגני של עשבי התיבול וצמחי התה שבגינה.
אם הגישה הירוקה מעלה בכם חששות שהגעתם למקום הדוגל בצנע, טעות בידכם. מדובר בסוויטות ובבתי-עץ רומנטיים, מהודרים, מטופחים ומעוצבים על-פי מיטב הידע והכישרון של גת – בוגרת האקדמיה לאמנות של פירנצה. כאמנית שואפת גת ליצור סצינות מושלמות המורכבות מפרטי-פרטים של אביזרים ורהיטים המשלימים זה את זה לתמונה אסטטית יפהפייה. כך כל חדר מציג את האווירה מיוחדת לו. לדוגמה - סוויטת "אקווה מרין" בה שולטים הכחולים עם דגש על כחול האקווה מרין היפהפה.
invito - אירוח קולינרילחוויה הגסטרונומית
אינוויטו באיטלקית – הזמנה. דני וגת מזמינים אתכם לחוויות גסטרונומיות עשירות בוקר וערב. את ארוחת הבוקר או הבראנץ´ תסעדו באולם -Boungiorno , את ארוחות הערב האיטלקיות בגאזיבו Sole Mio. גם כאן וגם כאן צפויה לכם חוויה רב-חושית של מראות וטעמים נפלאים.
ארוחות הבוקר והברנץ´ של סופי השבוע משלבות את השפע של ארוחת הבוקר הישראלית עם הטעמים של טוסקנה. ארוחות הערב הן חוויה רומנטית יפהפייה ברמה העומדת בסטנדרטים של מסעדות יוקרה.
invito - אירוח קולינרילחוויית האירוח האישי
דני וגת אוהבים לארח ובסטייל. אהבת האירוח מתבטאת בכל פריט בחדרים, בכל פריט בתפריט ובכל פינת חמד בגן. הם אוהבים גם את הדיאלוג עם האורחים וישמחו להמליץ לכם על מסלולים לטיולים ועל פינות נפלאות ברמת הגולן, שאינן מוכרות לרבים.
invito - אירוח קולינרילכלב
כן,כן. קראתם נכון. הנה מקום בו מבינים אתכם ויקבלו בשמחה גם את כלבכם או כלבתכם. הם ייהנו מבילוי בגן העדן של אינוויטו ויתענגו גם על שאריות מארוחות טוסקניות אמיתיות.
אז התחילו כולכם למלמל פרמג´נו איטלקי, פוקצ´ת פטריות יער, פסטו, רוזמרין, עגבניות מיובשות, קפוצ´ינו ושוקוצ´ינו ובואו לחוות את invito - אירוח קולינרי.
מבצעים

*